Analist, Yükseliş Piyasası Oluşturan 2 Altcoin’in İsmini Verdi!

Twitter’da popüler kripto analisti Pentoshi, merkezi olmayan oracle ağı Chainlink bir dalgalanma için hazırlanırken, radarı altında olmayan bir altcoin projesinin yükselişe hazırlandığını söylüyor. Gelin Pentoshi’nin son analizlerine hızlıca göz atalım.

Analist altcoin LINK ve CRV’de kritik seviyeleri belirliyor

Pentoshi olarak bilinen takma isimli analist, stablecoin odaklı DEX platformu Curve Finance’in yönetim token’i olan Curve’u (CRV) yakından takip ettiğini söylüyor. Kripto analistine göre, CRV sürekli olarak daha yüksek (HH) ve daha yüksek dipler (HL) oluşturduğu için Bitcoin’e (CRV/BTC) karşı bir yükseliş piyasası yapısı oluşturuyor. Pentoshi CRV için aşağıdaki teknik grafiği paylaşıyor ve yorumluyor:

CRV güçlü bir kurulum gösteriyor. Çok yıllı Aralık ayı kırılımının çok az dirençle veya hiç direnç göstermeden yüksek hacim boşluğu oluştu. Fiyat burayı desteğe çevirebilirse, güçlü bir ivme ile yukarı doğru hızlanan bir kurulum olmalıdır. Bence CRV AVAX’tan sonra en iyi ikinci tercih.

  • Analist aşağıdaki şekil noktayla işaretlenen direnç bandına yükselen trenle ulaşıldığını, ancak hacmin eksik olduğunu, CRV’nin burayı desteğe çevirdikten sonra yükselebileceğini düşünüyor.

Kriptokoin.com olarak analizlerini paylaştığımız Pentoshi’ye göre, destek olarak 0,000095 BTC’nin (4,43 dolar) başarılı bir şekilde yeniden test edilmesi, 7,47 dolar değerindeki 0,00016 BTC’deki hedefine bir artış için tetikleyici olacaktır. Dolar karşısında (CRV/USD) CRV’ye bakan analist, 4,45 dolardaki direnç kırılmasının 6,30 dolardaki hedefine giden yolda bir ralli başlatacağını tahmin ediyor.

Chainlink fiyat analizi

Chainlink’e (LINK) gelince, Pentoshi, Bitcoin (LINK/BTC) karşısında kritik bir seviyenin üzerinde işlem gördüğü sürece paritenin 0,00053 BTC’de (24,77 dolar) hedefine ulaşacağını söylüyor:

BTC çiftinde yıllık açık + yüksek zaman dilimi desteğinde konumlanıyor. Böyle kapandığına inanmakta güçlük çekiyorum. Haftalık destek bandının altında kapanırsa çıkacağım. Aksi halde mıknatısa doğru bir hareket bekliyorum.

  • Pentoshi’nin grafiğine bakıldığında, LINK/BTC, %40’lık bir yükseliş için 0.00038 BTC’de (17.78 ddolar) desteğin üzerinde kalmalıdır. Analist daha sonra aşağıdaki grafikte işaretlediği 24,91 dolar (mıknatıs) bandına yükseliş bekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.