Cardano Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirket Sepetine Ekliyor!

Ünlü kripto ödeme şirketi Flexa, Cardano yatırımcıları için müjdeli haberi verdi. Platformun 17 Aralık’taki duyurusuna göre, “25 Days of Flexa” kampanyasının bir parçası olarak, Cardano ağının yerel token’i olan ADA için destek eklenecek. Artık kullanıcıların ABD’de Flexa ile ödeme yaptığı 40.000 noktada Cardano’da (ADA) kullanılabiliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Flexa, ödeme yöntemlerine Cardano (ADA)’yu ekliyor!

23 Kasım’da, “Cineworld Group’un bir yan kuruluşu ve ABD’deki en büyük ve coğrafi olarak en çeşitli tiyatro devrelerinden birinin operatörü” olan Regal, “önde gelen dijital ödeme ağı Flexa ile ortak olduğunu duyurdu. Regal’in basın açıklamasına göre, “Flexa ağı aracılığıyla Regal, bu yeni para birimlerini güvenli ve güvenilir bir şekilde kabul ediyor. ADA öncesinde Flex’nın sepetinde Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCH) ve Gemini doları (GUSD) bulunmaktaydı. Son duyuruya göre Flexa listesine eklenen ADA, artık Regal’in sinemalarında ödeme yöntemi olarak kullanılabilecek. Regal Pazarlama Müdürü Ken Thewes, “müşterilerimizin çoğu kripto para çözümleri ve daha güvenli ödeme yöntemleri talep ettiğinden, yenilikçi bir iş platformuyla Flexa’yla ortak olduğumuz için minnettarız” dedi. Flexa’nın kurucu ortağı Trevor Filter ise ortaklığında temas ettiğini kullanım durumlarını vurguluyor:

Flexa, pazarlamacıların müşterileri için daha kolay, daha hızlı ve daha güvenli ödeme seçenekleri sunmasına yardımcı olmaya kendini adamıştır ve bu, müşterileri için keyifli ve geniş çapta erişilebilir bir sinema deneyimi yaratmaya kendini adamış olan Regal ile çalışmaktan inanılmaz derecede gurur duymamızın nedenlerinden sadece biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.