Fabiana Filippi’den Gelecegi Aydinlatma Cagrisi

Ünlü İtalyan markası Fabiana Filippi, doğadan aldığı ilhamı yeni sürdürülebilirlik çalışmasıyla kutluyor. ‘Light Up the Future’ isimli projesiyle Fabiana Filippi,

Assisili Aziz Francis Ormanı’nın bakımlarını üstlenerek geleceğe

umut dolu bir mesaj gönderiyor.

Fabiana Filippi her sezon rafine tasarımlarıyla birlikte yansıttığı sürdürülebilirlik vizyonunu geleceğe taşımaya başlıyor. Yeni projesi ‘Light Up the Future’ ile yerel kültürü korumaya yönelik kararlılığını gözler önüne seriyor. Ünlü İtalyan markası, kültürel mirasına sahip çıkarak İtalya’nın en güzel ormanlarından birini korumaya amaçlayan FAI (İtalya için Ulusal Güven) ile güçlerini birleştiriyor.

2008’den beri vakfa ait olan Assisili Aziz Francis Ormanı, yaklaşık 800 yıllık bir geçmişe sahip. Aynı zamanda 64 hektarlık alan biyolojik çeşitlilik açısından benzersiz bir yer. Fabiana Filippi, bu değerli mirası geleceğe taşıyarak 2022 yılından itibaren ormanların bakımı ve korunması için her gün gerçekleştirilen kapsamlı bakıma katkıda bulunmaya başlıyor. İş birliğinin sembolü olarak ormanın girişinde konumlanan ‘Light Up the Future’ mesajı, dünyaya hem kültürel hem de iyimser bir imza bırakıyor.

Fabiana Filippi, ortak kültürel değerleri teşvik ederek sürdürülebilirliğin yalnızca modada değil ancak hayatın her alanında kabul görmesine olan inancını bir kez daha gösteriyor.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.