Koton Pazarlama Ve Görsel İletişim Müdürü Büşra Miray Müftüoğlu’ ‘’En Beğenilen 50 CMO”Su Listesine Seçilerek, Altın Lider Ödülü’ne Layık Görüldü

Türkiye’nin önde gelen hazır giyim markalarından Koton’un Pazarlama ve Görsel İletişim Müdürü Büşra Miray Müftüoğlu, pazarlamanın geleceğine ışık tutan Global Marketing Summit’in ardından düzenlenen Türkiye’nin “En Beğenilen 50 CMO”su listesine girerek, 2021’in Altın Lider Ödülü’nün sahibi oldu.

Türkiye’de iş dünyasında olan 35.000’den fazla çalışanın SMS doğrulama kodu ile “tekil” olarak oy kullanımı ile belirlendiği bu önemli organizasyonda Koton Pazarlama ve Görsel İletişim Müdürü Büşra Miray Müftüoğlu, Türkiye’nin ‘’En Beğenilen 50 CMO’’su arasında yer alarak, ‘’Altın Lider’’ olmaya hak kazandı.

Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da; 22 aralık Çarşamba günü gerçekleştirilen en beğenilen CMO ödül gecesinde Koton Pazarlama ve Görsel İletişim Müdürü Büşra Miray Müftüoğlu duygularını “Yenilikçi yaklaşımı ve girişimci ruhuyla Koton, benim de ekibinde olmaktan gurur duyduğum bir marka. Dünyamıza, içinde var olduğumuz toplumumuza, dokunduğumuz tüm insanlara ve marka değerimizin temel kaynağı olan işimize saygı, Koton olarak sürdürülebilirlik anlayışımızın özünü oluşturuyor. Hazır giyim moda sektöründe “ilk”lere imza atma ve trendleri inovasyonla buluşturma hedefiyle yürüttüğümüz çalışmalarımızda, Türkiye’nin öncü global markası olduğumuz gibi, pazarlama iletişiminde de öncü olmaya gayret ediyoruz” şeklinde ifade etti.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.