Mert Optik’te 175. Yıla özel eğitim semineri

Dünya’nın önde gelen mercek markası “Zeiss” 175. yılına özel eğitim seminerinde Mert Optik çalışanları ile buluştu. Mert Optik çalışanları, Zeiss Türkiye distrübütörü ve Cem-fa Optik Genel Müdürü Cem Altındağ ile Optometrist Müyesser Altındağ’ın sunumlarıyla bilgilerini pekiştirdi.

Optik sektörünün güçlü kuruluşu Mert Optik, Alman kökenli “Zeiss” firmasınındistürübitörlerini İzmir’de konuk etti. İlklere imza attığı gözlük sektöründe, lider olan Mert Optik, Genel Koordinatör Burcu Gümüştaş’ın girişimleriyle Ege Palas Oteli’nde düzenlenen toplantıda çalışanlarının yeni bilgilerle donanmasını sağladı. Cem Altındağ ve Müyesser Altındağ’ın farklı tasarımları ve markaları tüketiciyle buluşturan Mert Optik çalışanlarına verdiği seminerde sorulması gereken olmazsa olmaz sorular ve günlük hayatta etkili olabilecek kişiye özel tasarım gözlük camları ön plandaydı.

Mert Optik, İzmir’den başlayan yolculuğunu Ege Bölgesi’nin ardından Türkiye pazarına taşıyan gözlük sektörünün önemli bir zincir mağazası. Kalite ve hizmet standartlarını yükseltmek adına yaptığı çalışmalarla göz doldurarak, sürekli değişen ve gelişen dünyada çalışanlarına yaptığı yatırımlarla da dikkat çekiyor. Cam markaları ile düzenlenen eğitimlerle çalışanlarını donatan Mert Optik 175. yılını dolduran Zeiss markasının temsilcileri tarafından verilen bilgilerle donanarak bilgilerini güncelledi.

Carl Zeiss firmasının 175. Yılı, gözlük camlarına genel bakış, Zeiss ürün grubu ve teknolojileri, Zeiss progresif ve Light ürünleri, Hayvan Modeli ve 4 temel insan karakteri gibi konuların detayları Cem Altındağ ve Müyesser Altındağ’ın renkli sunumları ve anlatımlarıyla paylaşıldı.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.