zmanlar “Şirketlerin Finansmana Erişiminde Sermaye Piyasası Araçlarının Rolü”nü Tartışacak

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) iş birliğinde “Şirketlerin Finansmana Erişiminde Sermaye Piyasası Araçlarının Rolü” konulu bir panel düzenleniyor. Çevrim içi (online) olarak 29 Aralık 2021 tarihinde yapılacak paneli tspb adresinden kayıt yaptıran herkes ücretsiz izleyebilecek.

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği (TSPB) iş birliğinde 29 Aralık 2021 tarihinde 13.00-15.00 saat aralığında “Şirketlerin Finansmana Erişiminde Sermaye Piyasası Araçlarının Rolü” başlıklı panel çevrim içi olarak düzenlenecek.

Planlanan panel aracılığıyla şirketlerin finansmana erişiminde sermaye piyasalarının önemi anlatılacak ve sermaye piyasaları enstrümanları ile şirketlere kaynak yaratılması konusunda görüşler paylaşılacak.

TİM Başkanı İsmail Gülle ve TSPB Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim H. Öztop’un açılış konuşmalarını yapacağı panelde iki farklı oturum yapılacak. Panelin ilk oturumunda Stratejist Özgür Hatipoğlu moderatör olarak yer alacak. Panelde; Ünlü & Co Kurumsal Finansman Direktörü Zeynep Koçak, “Şirket Satın Alma ve Birleşme”, Halk Yatırım Menkul Değerler A.Ş. Kurumsal Finansman ve Danışmanlık Müdürü Dr. Menevşe Özdemir Dilidüzgün, “Halka Açılma”, Borsa İstanbul A.Ş. Kotasyon Direktörü Bülent Aydoğar, “Kotasyon” konusunda görüşlerini sunacak. Panelin ikinci oturumunda ise Yatırım Finansman Menkul Değerler A.Ş. Ekonomisti Erol Gürcan, “Uluslararası Piyasalardaki Son Durum” hakkında bilgi verecek.

Kaynak: (BHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.