1. Ana Sayfa
  2. Sosyal Medya
  3. Elon Musk’ın Kız Arkadaşı Grimes, Devasa Dövmesini Paylaştı

Elon Musk’ın Kız Arkadaşı Grimes, Devasa Dövmesini Paylaştı


Gelecek görülen devasa gezegen Mars’ı kolonileştirmek için ciddi emekler harcayan Elon Musk’ın kız arkadaşı olarak da bildiğimiz sanatçı Grimes, sırtına yaptırdığı dövmesini sosyal medyada paylaştı. Ayrıca dövmenin bir de ismi var ‘Uzaylı Yaraları’.

Dövmeye ilgi duyan pek çok insan var ve bunların arasına bir de Elon Musk’ın kız arkadaşı olarak da bildiğimiz sanatçı Grimes’da katıldı. Ünlü sanatçı, sırtına yaptırdığı devasa dövmeyi “güzel uzaylı yaraları” olarak tanımladı.

Gerçek ismi Claire Elise Boucher olan sanatçının yeni sırt dövmesi, hayranlarının övgülerine nail oldu. Dövme sırtının neredeyse tamamını kaplıyor.

Instagram paylaşımı

grimes
“@twakt’ten @nusi_quero’nun uzaylı beyninin biraz yardımıyla beyaz mürekkeple tam sırt. 
İyi bir fotoğrafı yok çünkü çok acıyor ve uykuya ihtiyacım var haha, ve birkaç hafta için kırmızı olacak ama ileride güzel uzaylı yaraları olacak. 
Umarım herkesin günü iyi geçiyodur.”

Elon Musk ile birlikteliği sonucu bir çocuk dünyaya getiren Grimes daha önce de uzaya olan ilgisinden bahsetmişti. Sanatçı, 50 yaşından sonra Mars’a gidip bir koloni kurulmasına yardım etmek istediğini aktarmıştı. Erkek arkadaşı olan Elon Musk’ın girişimlerine bakılırsa hayallerini gerçekleştirmek için en iyi partneri seçmiş.

Grimes, Mars’ta yaşamın zor olabileceğini kabullenmiş ve “muhtemelen ölene kadar fiziksel çalışmayı” içereceğini de belirtmişti. Yine de sanatçı bu durumda değişkenlikler olabileceğini de ifade etmişti.

Yazı Kaynakları
https://www.ladbible.com/entertainment/celebrity-grimes-shows-off-huge-new-alien-scars-back-tattoo-20210412

Yorum Yap