1. Ana Sayfa
  2. Oyun
  3. FIFA 21, 6 Mayıs’ta EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor

FIFA 21, 6 Mayıs’ta EA Play ve Xbox Game Pass’e Geliyor

Uzun zamandır beklediğimiz FIFA 21’in EA Play ve Xbox Game Pass’e geleceği tarih açıklandı. Bütün FIFA severler 6 Mayıs'ı beklerken EA Play'den FIFA 21’i deneyebilirsiniz.


Uzun zamandır beklenen gelişme sonunda duyuruldu. EA Games FIFA 21’i EA Play’e ekliyor. FIFA 21’in geçtiğimiz günlerde tarihi hakkında bilgi verilmeden EA Play’e geleceği duyurulmuştu. Sonunda EA Play ve Xbox Game Pass’e geleceği tarih 6 Mayıs olarak EA Play’in resmi Twitter hesabından lanse edildi.

Microsoft‘la masaya oturan EA Games, EA Play’e gelen oyunları bu sayede Xbox Game Pass’e de ekleyecek. Bu nedenle 6 Mayıs’ta EA Play’e çıkacak oyun Xbox’a da aynı tarihte yayınlanacak. Fakat Xbox oyuncularına üzülerek söylemek gerekirse, EA Play aboneleri FIFA 21 için birçok ödül ve özel erişime sahip olacaklar. FIFA Ultima Team formaları, Volta Futbol ekipmanları gibi özel içerikleri alabilecekler. FUT oyuncuları da her sezonda XP bonusu kazanarak 30 seviye ödüllerine kısa sürede kavuşabilecekler.

FIFA 21 dışında Xbox Game Pass’e yeni içerikler geliyor

Knockout City; EA Play, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Pass PC üyeleri için ücretsiz olarak sunulacak. Dragon Quest Builders 2’yse geriye dönük cihazlarda da çalışacağı için Xbox One, Xbox Series X ve S serisi konsollarda oynanabilecek.

Aslına bakarsanız FIFA 21 beklediğimizden daha geç gelen bir çalışma oldu. EA Play’de çok daha önce yer almasını beklediğimiz oyunun Mayıs’a kalması da ayrıca üzücü tabi.

Yazı Kaynakları
https://www.thegamer.com/fifa-21-xbox-game-pass-for-pc-ea-play-may-6/

Yorum Yap