1. Ana Sayfa
  2. Giyilebilir Teknoloji
  3. Google Pixel Watch’un Görüntüleri Sızdırıldı
Trendlerdeki Yazı

Google Pixel Watch’un Görüntüleri Sızdırıldı


Google’ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı akıllı saati Pixel Watch’un görüntüleri sızdırıldı. Henüz hakkında çok fazla bilgi yayınlanmamış olsada, Pixel Watch, minimalist tasarımıyla fark yaratacak gibi duruyor.

Akkıllı saat sektöründe ön planada olan Apple, Samsung, Huawei gibi tüm teknoloji devlerinin rekabet ettiği pazarda kendine bir türlü yer bulamayan dev teknoloji şirketi; Google‘da var. Uzun yıllardır beklenen Pixel Watch ile Google’ın bu sektöre dahil olması bekleniyor. Ancak uzun süredir bir türlü başarı elde edemiyorlardı.

Yazılım konusunda büyük bir başarı elde eden Google Wear OS, doğrudan Google tarafından üretilen bir akıllı saatin olması ile aynı şey değil. Durum böyle olunca gözler Google tarafından üretilecek saate yöneliyor. Uzun zamandır ‘ne zaman gelecek bu saat?’ sorularıyla gözler Google üzerine çevrilmiş durumdaydı. Son çıkan görüntüler ise bekleyenlerin âdeta yüreğine su serpimiş oldu. Pixel Watch artık çok da uzakta olmadığı görünüyor.

Bakınca hayran bırakan bir tasarım:

Google Pixel Watch

Daha önce Apple Watch’lar ile ilgili tutarlı sızıntılarla karışmıza çıkan Jon Prosser’dan, Google Pixel Watch’a dair görüntüler geldi. Akıllı saatin tasarım noktasında harika detaylar ortaya koyan görüntü, Pixel Watch’un çerçevesiz yuvarlak bir ekran ile geleceğini gösteriyor.

Görüntüde de görüldüğü üzere, Pixel Watch’un 20 farklı renkte kordon ile geleceği görülüyor. En büyük rakibi Apple Watch’lar ile karşılaştırdığımızda daha ince ve daha ‘analog’ bir görüntüsü olan Pixel Watch önümüzdeki günlerde karşımıza çıkacak.

Ne yazık ki şuan için Pixel Watch hakında bu bilgiler dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Ancak saatin Google altyapısına tam entegre ve Google Asisten, Haritalar gibi uygulamarın en iyi şekilde değerlendirileceği bir akıllı saat ile karşılaşacağımızı ön görmek zor değil. Pixel Watch’un çıkış tarihi henüz net olarak bilinmiyor ancak atılan iddialara göre Ekim ayında Google’nın pixel Watch’u tanıtacağı yönünde.

Yazı Kaynakları
https://www.techradar.com/news/google-pixel-watch-leak-hints-at-the-most-stunning-smartwatch-yet

Yorum Yap