1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Samsung Galaxy S21 FE Resmi Web Sitesinde Yayınlandı

Samsung Galaxy S21 FE Resmi Web Sitesinde Yayınlandı

Samsung Galaxy S21 ailesine yeni gelecek olan bütçe dostu modeli Galaxy S21 FE, Samsung Meksika resmi web sitesinde yayınlandı. Telefon hakkında sitede bir bilgi yer almazken bu haber ile birlikte resmi olarak isminin Galaxy S21 FE olarak geleceği doğrulanmış oldu.


Samsung’un en yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21’i tanıtımı üzerinden sadece birkaç ay geçmişti ki, seriye yeni bir modelin daha dahil olacağına yönelik haberler gelmeye başladı. Tıpkı Galaxy S20 serisinde olduğu gibi daha uygun maliyetli, bütçe dostu bir FE modeli olacağı düşünülen bu modelin karşımıza direkt olarak Galaxy S21 FE ismi ile çıkacağı düşünülüyordu.

Bugün, Samsung Meksika resmi web sitesinde Galaxy S21 FE adı ile bir telefon yayınlandı ve yapılan tüm tahminleri doğrulamış oldu. Henüz bir sayfa oluşturulmayan model, sitede ‘Galaxy S21 FE hakkında daha fazla bilgi edinin’ metni ile yer aldı. Tıklandığında ise model ile ilgili bir yere yönlendirmiyor, doğrudan S21 modelinin sayfasına yönlendiriyor. Tabii ki kısa bir süre içerisinde sayfa kaldırıldı ve şu an sitede Galaxy S21 FE’ye dair herhangi bir bilgi yer almıyor.

Telefon bu yaz tanıtılacak:

samsung

Samsung’dan Galaxy S21 FE modeline dair henüz resmi bir açıklama gelmedi. Dolayısıyla telefon hakkında bir bilgi edinemedik. Fakat tahmin edeceğiniz üzere bazı sızıntılar yaşandı. Örneğin geçtiğimiz haftalarda telefonun ilk görüntüleri ortaya çıkmıştı.

6,4 inç’lik bir ekranla geleceği düşünülen modelin Galaxy S21 ile neredeyse aynı olması bekleniyor. Aralarındaki tek fark ise Galaxy S21 FE’nin daha büyük boyutlarda gelecek olması gibi görülüyor. Bunun dışında model hakkında bilinen tek şey ise muhtemelen yaz sonunda karşımıza çıkacağı.

Yazı Kaynakları
https://9to5google.com/2021/04/30/samsung-galaxy-s21-fe-website-mention/

Yorum Yap