1. Ana Sayfa
  2. Mobil
  3. Bütçe Dostu Samsung Galaxy S21 FE’nin ilk Görüntüleri

Bütçe Dostu Samsung Galaxy S21 FE’nin ilk Görüntüleri


Samsung’un yeni üyesi olan Galaxy S21 FE’den ilk görüntüler gelmeye başladı. OnLeaks tarafından paylaşılan bilgilere göre yeni telefonda tasarım açısından büyük bir değişim olmadığı görülüyor.

Samsung’un geçtiğimiz günlerde tanıttığı yeni amiral gemisi serilerinden Galaxy S21 büyük beğeni toplamış, gözler teknoloji devinden gelecek yeni akıllı telefonlara çevrilmişti. Seri Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri ile karşımıza çıkmıştı.

Serinin bütçe dostu modeli olarak karşımıza çıkan Galaxy S20 FE‘nin büyük başarısından sonra gözler, Galaxy S20 serisinde olduğu gibi yeni serinin bir FE modelinin gelip gelmeyeceği üzerindeydi. Henüz hakkında çok fazla bilgi sahibi olmadığımız seri, Galaxy S21 FE’ye ait ilk görüntüler ortaya çıkmaya başladı.

Tasarım olarak aynı görünüme sahip

galaxys21fe

Yeni telefonlar hakkında sızdırdığı bilgiler ile pek çok kez kendini kanıtlayan OnLeaks tarafından paylaşılan görüntülerde Galaxy S21 FE, tasarım olarak S21 modeli ile aynı görünüme sahip olduğu görünüyor. Ancak arka tasarımın kamera noktasında bazı değişikliler olduğunu görüyoruz. Galaxy S21 modelinde kamera çıkıntısı parlak metal ile zenginleştirilmiş şekilde karşımıza çıkarken, S21 FE modelinde ise kamera doğrudan arka kapağın bir parçası halini almış olduğu görünüyor.

Bir diğer fark olarak, S21 FE modeli, S21 modelinden daha büyük boyut ile karşımıza çıkacak; 4mm daha uzun, 3,3 mm daha geniş. Ancak iki telefonun kalınlığının aynı olacağı söyleniyor.

Telefonun teknik özellikleri hakkında henüz bir bilgi yok ancak daha büyük olacağı görülen yeni modelin 6.4 inç’lik bir ekran ile geleceği düşünülüyor. Kamera açısı olarak yine üçlü şekilde karşımıza gelecek olsa da bütçe dostu modelin lens kalitesinin düşük olması bekleniyor.

Yazı Kaynakları
https://www.voice.com/post/@onleaks/exclusive-first-look-at-the-samsung-galaxy-s21-fe-1618092108-1463111506

Yorum Yap